2018 TÜBİTAK BİGG PROGRAMI TANITIM ETKİNLİĞİ

200 Bin TL’ye kadar hibe desteği sağlayan TÜBİTAK Bireysel Genç Girişimci (BİGG) Programı’na, 1 Kasım 2018 tarihine kadar teblegirisim.comüzerinden başvuru kabul etmeye devam ediyoruz!

 

Bu etkinliğe katılarak, 200 Bin TL’lik hibe desteğine ulaşmak için projenizi nasıl hazırlayabileceğinizi ve başvurunuzu nasıl yapabileceğinizi danışman ekibimizden ve de geçmiş dönemlerde bu destekten faydalanan girişimcilerimizden öğrenebilirsiniz!

 

Sizler... Devamı İçin Tıklayınız

KAMU ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ PORTALI (KÜSİP) HİZMETE AÇILMIŞTIR

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca ; Kamu, Üniversite, Sanayi Kuruluşları, Girişimciler ve Yatırımcılar arasında işbirliği ve etkileşimin sağlanması, paydaşların tek bir nokta üzerinden Ar-Ge fonlarına, araştırmacılara, yatırımcılara ve bilgi kaynaklarına kolay ve hızlı erişimin sağlanması amacıyla KÜSİP Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Portalı hizmete sunulmuştur.

    Hizmete sunulan KÜSİP Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Portalı ile Üniversiteler ve Teknoloji Transfer Ofisleri, Kamu Araştırma Merkezleri, Sanayi ve Ticaret Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Özel Sektör Ar-Ge Tasarım Merkezleri, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri, Araştırma/Test Laboratuvarları, Fon Sağlayan Kurumlar, Akademisyenler ... Devamı İçin Tıklayınız

 1