DMR Danışmanlık Yazılım Ve Eğitim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Standard Post with Gallery

DMR Danışmanlık Yazılım ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti., danışmanlık, yazılım, arge, proje yönetimi hizmetleri konularında faaliyet göstermek üzere 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Şirket adı, aynı zamanda kuruluş amacını da açıklayan, Data Management and Rest kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Burada vurgulanmak istenen, DMR’nin bir bilgi teknolojileri danışmanlığı şirketi olduğudur.

İsminden hareketle DMR, ürün/hizmet sağladığı tüm müşterilerinin tüm işletme bilgilerinin kurumsal kaynak planlama yazılımı ile en yalın, en etkin ve faydayı maksimize edecek şekilde oluşturulması, saklanması ve yönetilmesi konusunu en önemli hedefi saymaktadır.

Öte yandan, faaliyet alanının gerektirdiği, teknoloji ürünlerinin ve hizmetlerinin en iyi kalitede tasarlanması, sürekli geliştirilmesi ve sunulması kapsamında 2016 yılı itibariyle Trakya Üniversitesi Teknopark bünyesinde AR-GE ofisi teşkil etmiş ve burada çeşitli projelerini yürütmeye başlamıştır. Trakya teknopark bünyesinde 5 kişilik bir ARGE ekibi bulunmaktadır.

DMR ekibi, tüm üyeleriyle bir bilgi ve teknoloji şirketi olduğunu sürekli aklında tutarak müşterilerine hem iş süreçleri hem de teknoloji adına en iyi ürün/hizmeti vermeyi en önemli görevi sayar.

Yaklaşık 10 yıllık ekip tecrübesi ile kurumsal çözümlerinin işletmelere uygulanması aşamasında, altyapı seçiminden, iş süreçleri analizine, yazılım geliştirmeden, raporlama ve iş zekâsı ihtiyaçlarına bütüncül bir yaklaşımla birçok proje gerçekleştirmiştir.

Öte yandan, DMR, yazılım ihracatını hedefleyen, yenilikçi ve rekabetçi bireysel ve kurumsal yazılım uygulamaları konusunda da projeler yürütmektedir.

No:37

ilker.demirkapi@dmrbt.com

Çalışan Sayısı:5

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri