EDS İnovasyon Makine Ve Otomasyon Limited Şirketi

Standard Post with Gallery

EDS İnovasyon Makine ve Otomasyon LTD. ŞTİ.  Firması 2015 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermaye Desteği ile Trakya Teknopark A.Ş. bünyesinde kurulmuştur. Firmamız Teknogirişim Sermaye Desteği ile gerçekleştirdiği projeyi başarıyla sonuçlandırmış ve ürettiği yenilikçi ürünler ile bulunduğu sektörlerdeki ihtiyaçlar en iyi şekilde analiz ederek, kaliteli hizmet veren güvenilir kurum kimliği ile müşterilerinin ihtiyaç, talep ve beklentilerini karşılamaktadır.

 

Firmamız otomatik kapı ve asansör otomatik kapı sistemlerinde kullanılma üzere lineer motor tasarımı, analizi ve uygulamalarına yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Ayrıca firmamız kendi bünyesinde ilgili sektörlerden gelen talepler üzerine mekanik tasarımı ve üretimi, elektronik kart tasarımı ve üretimi, sürücü devreleri,  otomasyon sistemleri, ANSYS Academic Research Mechanical ile yapısal analizlerin gerçekleştirilmesi veANSYS Academic Research EM ile elektromanyetik analizlerin gerçekleştirilmesi gibi mühendislik hizmetleri de vermektedir.

No:16

yusufavsar@trakya.edu.tr

Çalışan Sayısı:1

Makine