GURU Sistem Yönetim ve Yazılım Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Standard Post with Gallery

GURU Sistem Yönetim ve Yazılım Limited Şirketi 2003 yılından bu yana konfeksiyon hazır giyim sektöründe uygulama yazılımlarını geliştirerek bugünlere gelmiştir. Ürettiği üretim takip ve yönetim yazılımları ile günümüzde 150 iş ortağı ve 3000'den fazla kullanıcı ile büyümeye devam etmektedir. Türkiye tekstil pazarında birçok önemli ihracat kapasitesine sahip firma ile Yazılım AR-GE çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye'deki bilgi ve tecrübelerini Asya ve Avrupaya da taşımayı başarmıştır. Uluslararası birçok önemli projeye imza atmış ve halen bu başarısını artırmaya devam etmektedir. Sadece uygulama geliştirme ile sınırlı kalmayıp uygulama yazılımının satış sonrası desteğini sağlamakta, kullanıcılara uygulamanın eğitimlerini de vermektedir. Parametrik yapısı ile firmaların çalışma prensiplerine uygun, uygulanabilir, şeffaf özellikler kazandırılmaktadır.

Tercih edilebilir ERP yazılımı olabilmek için bütün yeterlilikleri sağlamış olarak geleceğe yönelik adımlar atılmaktadır. Sektörel birikim, uzman bir ERP uygulama kadrosu, teknolojiye hâkim yazılım ekibi, öngörüde bulunabilen iş analistleri ile birlikte yaygınlaşmayı ve markalaşmayı olanca hızıyla sürdürmektedir

No:23

info@guru.com.tr

Çalışan Sayısı:2

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri