KOBİSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ DAN. TİC. A.Ş.

Standard Post with Gallery

KOBİSOFT büyük, orta ve küçük tüm ticari işletmelerin ihtiyaç duyduğu finansal danışmanlık kurumuna duyulan gereksinimi karşılamak amacıyla 1997 yılında kurulmuş, 2007 yılında ise şimdi ki ismi olan KOBİSOFT Yazılım adını almıştır. Kobisoft bugün 5000'i aşkın müşterisi, Tüm Türkiye’de yaygın çözüm ortakları ve bayisi bulunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli 50'i aşkın personeli ile finansal çözümler, factoring, barter, donanım destek, ağ güvenliği ve sunucu yapılandırma çözüm ve danışmanlık hizmeti arayan tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına yeni bir yaklaşım getirmektedir. KOBİSOFT' un temel yaklaşımı müşteri bazında, istemlerin tam olarak karşılandığı uygulamaları geliştirmek, danışmanlık bazında günümüzün en son teknolojilerinin müşteriye aktarımını ve kullanımını sağlayacak proje bazında anahtar teslimi çözümler sunmaktır.  

Neden KOBİSOFT ?

Kobisoft, bilişim sektörünün rekabetçi ortamında, bilgiye hızlı ve kolay erişim, karar süreçlerinin hızlandırılması ve en doğru kararın verilebilmesi için en hassas risk analizlerinin yapılmasını sağlar. Şirketlerin pazar paylarını büyütmeleri ve liderliklerini koruyabilmeleri açısından büyük önem taşıyan bu analizler sayesinde işletmeler gelişen ve değişen teknolojiden maksimum oranda faydalanması sağlanabilmektedir. 

KOBİSOFT’un Misyonu

Kobisoft sektörlerin ihtiyaçlarını günümüzün en gelişmiş teknolojileri ile birleştirerek, kullanımı kolay, veri bütünlüğü açısından güvenilir, kuvvetli bir altyapı üzerine oturmuş çözümlerini küçük ticari işletmelerden, kobi ve holding işletmelerine kadar farklı ölçeklerde müşterilere uzmanlık gerektiren alanlara yönelik çözümler ve yazılım hizmetleri vermektir.

No:49

info@kobisoft.com.tr

Çalışan Sayısı:2

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri