Neosinerji Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Standard Post with Gallery

Sektör için sektörle birlikte büyüyen marka: Neosinerji

  •   Neosinerji, 30 yılı aşkın deneyim ile sigorta sektörüne Bulut Bilişim Teknolojileri konusunda çözümler sunmakta ve bu alanda etkili uygulamalar geliştirmektedir.
  •   Neosinerji, Uluslararası Sigorta Bilgi Merkezi Kurulumu, Danışmanlık, Yazılım Geliştirme, Ürün Geliştirme, İş Zekası (BI) Uygulamaları, Portal Uygulamaları, Veri Standartlarının Oluşturulması ve BT Eğitim ihtiyaçları, ISO-Belgelendirme çalışmaları konusunda çözümler sunmaktadır.
  •   Neosinerji, bilgi teknolojileri konusunda ihtiyaç duyulan sektörel çözümleri A’dan Z’ye tek bir platform üzerinden karşılayabilmektedir.

NeoOnline sektörümüzün geleceğine yaptığımız kritik bir yatırımdır. www.NeoOnline.com.tr

  • NeoOnline, acentelere tüm işlemlerini online ve mobil ortamlardan yapma fırsatı sunan yüksek güvenlikli bir online Sigortacılık Portalıdır.
  • NeoOnline, acenteye iki dakikada ve hatasız teklif-poliçe düzenleme fırsatı sunan gelişmiş altyapısı ile sektörde ilk ve tek teknoloji platformudur.
  • NeoOnline, güçlü acente networklerini yönetmeye çalışan kurumların büyüme hedefleri doğrultusunda ve sektör profesyonelleri tarafından tasarlanmıştır.
  • NeoOnline, acentelerin daha fazla, rekabetçi ve çapraz satış yapabilmeleri için gerekli tüm kolaylıkları onların hizmetine sunmakta; müşterinin zihninde ise yaşadığı teknoloji deneyimi ile güçlü bir marka algısı uyandırmaktadır.

NeoOnline sektörümüzün geleceğine yaptığımız kritik bir yatırımdır

Sektörün önde gelen markalarını pazarlayan 4.700 acentede
yaklaşık 6.000 NeoOnline kullanıcısı, 800+ adet anlık kullanıcı girişi…

Her gün ortalama 5.500 adet poliçeye dönüşen 75.000 adet teklif….

2015 yılında 1,2 milyon poliçe, 15,2 milyon teklif üretimi…

Sadece 3 temel bilgiden hareketle 2 dakikada Sigorta teklifi ve poliçe üretimi.

No:4

mehmet.ust@neosinerji.com.tr

Çalışan Sayısı:2

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri