SOLARWALL Enerji Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş.

Standard Post with Gallery

Solarwall Enerji Sistemleri AŞ. 2014 yılında Türkiye’de enerji alanında yeni proje geliştirme, yeni ürün geliştirme, transfer edilen teknolojinin geliştirilmesi, uyarlanması, ürün kalitesi ve standartlarının yükseltilmesi veya süreçlerinin iyileştirilmesi konularında AR-GE çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

 

Yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de henüz başlangıç seviyesinde kullanımının olduğu dönemde, ülkemiz gerçeklerine uygun, işlevsel yenilenebilir enerji teknolojilerinin Üniversite-Sanayi iş birliği çerçevesinde uluslararası katılımlı olarak Teknopark çatısı altında geliştirilmesi Solarwall Enerji Sistemleri AŞ.’ nin temel misyonudur.

 

SolarWall Enerji Sistemleri , yeşil enerji teknolojileri konseptinde, solar ısıtma, soğutma ve havalandırma dalında faaliyet gösteren, deneyimli ekipleriyle kurulum, fizibilite çalışmaları, sistem uygulamaları, mühendislik çözümleri sağlayan bir yenilenebilir Enerji Sistemleri şirketidir. Yüksek derecede gelişmiş enerji tekniği tecrübesine sahip SolarWall Enerji Sistemleri AŞ, bünyesindeki deneyimli elemanları, yenilikçi ve yaratıcı mühendislik çözümleri ile yurtdışı ve yurtiçinde önemli enerji projelerine imza atarken, enerji sektörüne yeşil enerjili çözümler sunmaktadır. SolarWall Enerji Sistemleri AŞ, SAHWIA üyesidir ve Hava Sızdırmalı Kollektör Standartlarının belirlenmesine ilişkin çalışmalar yapmaktadır.

 

Güneş enerjisi ile hava ısıtma alanında dünyada öncü ve lider firma olan Conserval Engineering ile iş birliği ve çözüm ortaklığı yapan SolarWall Enerji Sistemleri AŞ, tüm zamanların en önemli enerji sistemleri arasında gösterilen SolarWall sistemini geliştirmesine katkıda bulunmakta ve Conserval Engineering ile birlikte ürün geliştirme çalışmaları yapmaktadır. SolarWall Enerji Sistemleri AŞ ile Türkiye'de Teknopark çatısı altında yeni ürünlere imza atmayı hedeflemektedir.

No:7

deryener@gmail.com

Çalışan Sayısı:2

Enerji