TEGEME Teknoloji Geliştirme Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti.

Standard Post with Gallery

TeGeMe 2000 yılında bir grup bilgisayar mühendisi tarafından, firmaların güvenlik (firewall, router, proxy, antivirus, antispam), sunucu ve uygulama ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Amacımız (misyonumuz), firmaların internet ve teknolojik ihtiyaçlarını, kaliteden taviz vermeden ve minimum maliyetlerle karşılayarak, firmaların operasyonel ve teknik maliyetlerinin düşmesine katkı sağlamak, böylelikle onları küresel rekabette daha güçlü kılmaktır.

Hedefimiz (vizyonumuz) SureBox ürün ailesi ile; firmaların internet ve teknoloji ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden, yerli üretim ürünler ve minumum maliyetle sunmaktır.

Mutlu müşteri sadık müşteridir felsefesinden yola çıkarak, her zaman en iyisini hak eden müşterilerimize, şirket politikalarımız ve yasal uygulamalar çerçevesinde uygulanabilir çözümler sunmaya, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamaya her zaman özen gösteririz.
Mutlu çalışan verimli çalışandır felsefesinden yola çıkarak, çalışanlarımızın katılımcı, paylaşımcı olabilmeleri, yaratıcılıklarını kullanabilmeleri, kendilerini ifade edebilmeleri ve sürekli kendilerini geliştirerek müşterilerimize hak ettikleri hizmeti verebilmeleri için, iş ortamımızı aile sıcaklığında tutmaya çalışırız.

Bütün bu hedefler temelinde  SureBox , TeGeMe Teknoloji Geliştirme Merkezi bünyesindeki AR-GE ekibinin, 2000 yılından itibaren çalışması sonucunda geliştirmiş olduğu % 100 yerli bir cihazdır. 

SureBox ile hedeflenen; firmaların internet ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm bileşenleri, kaliteden taviz vermeden minumum maliyetler ile sunmaktır. Firmalar, çok büyük maliyetlerle sahip oldukları karmaşık ve yönetimi zor teknolojik sistemlere, SureBox sayesinde çok daha uygun maliyetler ve kurulumu, kullanımı kolay bir şekilde sahip olabilmektedirler.

Bugün SureBox markamız altında hizmet verediğimiz bir çok firmanın olumlu geri bildirimleri ve referansları, doğru yolda ve daha ileriye doğru emin adımlarla ilerlediğimizin göstergesidir.  

No:6

tansev@surebox.com

Çalışan Sayısı:2

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri