TURCOM İLETİŞİM SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Standard Post with Gallery

Bilişim sektörünün öncü firması TURCom Teknoloji Şirketler Grubu, sahip olduğu  “Müşteri Merkezlilik” anlayışı ile “Çeyrek Asırdır” edindiği bilgi birikimi ile her sektörden kurum ve kuruluşlarla, yaratıcı, katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümlerini, yeniliklerini ve desteğini sunmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan TURCom Teknoloji, ülkemize yaygın ve her geçen gün sayısı artan şubeleri, servis merkezleri, POP noktaları ve veri barındırma merkezleri ile her tür kuruluşa ve ihtiyaca özel olarak çözüm ve 7/24 servis anlayışı içinde müşterilerinin hizmetindedir. Ayrıca; TURCom Teknoloji sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da rekabet gücü yüksek bir çözüm ve hizmet şirketi olarak konumlanmıştır.

Dünya Bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri ile çözüm ortağı olan TURCom Teknoloji, aynı zamanda ülkemiz bilişim sektörünün uzman firmaları ile de yakın işbirliği içerisinde yer almaktan gurur duymaktadır.

Eğitim, perakende, gıda, kamu, sağlık, otomotiv, turizm, lojistik, telekomünikasyon ve tüm sektörlerden birçok değerli referansı olan TURCom Teknoloji sunduğu kurumsal çözümlerle müşterilerine esneklik, iş sürekliliği ve verimlilik kazandırmayı kendine amaç edinmiştir.

200’e yakın tecrübeli çalışan kadrosuyla birlikte TURCom Teknoloji, pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir.  Gelişen teknolojileri yakından takip ederek ve uygulayarak ISO9001: 20082in prensiplerine, ISO2700 Bilgi Güvenliği Standartlarına ve servis ağı kalitesinin göstergesi olan Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistem Belgesine (ITIL) uygun hizmet sağlamaktadır.

No:10

ucarkayav@turcom.com.tr

Çalışan Sayısı:3

Yazılım ve Bilişim Hizmetleri