İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU EDİRNE İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

22 Eylül 2017 tarihinde STK bilgilendirme kapsamında Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ziyaret edildi. Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Aytın ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU EDİRNE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI’NI ZİYARET ETTİ.

20 Eylül 2017 tarihinde STK bilgilendirme kapsamında Edirne Ziraat Odası ziyaret edildi.

 Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Yorulmaz  ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU EDİRNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

20 Eylül 2017 tarihinde STK bilgilendirme kapsamında Edirne Süt Üreticileri Birliği ziyaret edildi.

Birlik Başkanı Mustafa Suiçmez ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

Devamı İçin Tıklayınız

KOSGEB EDİRNE MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ.

18 Eylül 2017 tarihinde Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık ve Edirne TİM TEB Girişim Evi Proje Sorumlusu Neslinur Turan KOSGEB Edirne İl Müdürü Veysel Vural’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Trakya Teknopark ve Edirne TİM TEB Girişim Evi hakkında bilgilendirme yapılmış ve gerçekleştirilebilecek işbirlikleri hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur. 

Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...