Trakya Teknopark Görev Değişikliği

11.11.2019 tarihi itibari ile Trakya Teknopark Genel Müdürlüğü'ne Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÖZDEMİR atanmıştır.

Devamı İçin Tıklayınız

ŞİRKETLERDE VERİMLİLİK İZLEME VE GELİŞTİRME UYGULAMALARI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ.

16.10.2019 tarihinde düzenlenen Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Arda Toplantı Salonunda " Şirketlerde Verimlilik İzleme ve Geliştirme Uygulamaları Eğitimi" gerçekleştirilmiştir. Trakya Teknopark'ta faaliyet gösteren Ar-Ge firmaları ve ETSO'ya kayıtlı firmaların katıldığı eğitimin açılış konuşması Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yener İşbilir tarafından yapılmıştır. Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık'ın da katılım gösterdiği ve yoğun ilgi gören eğitim, TİM TEB Girişim Evi Danışmanı Çağrı Çilingir tarafından verilmiştir.

Devamı İçin Tıklayınız

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. MURAT YURTCAN TEKNOPARK'I ZİYARET ETTİ.

Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat YURTCAN'ın  Trakya Teknopark Yönetici A.Ş.'ne gerçekleştirdiği ziyaret, Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Oğuzhan ERDEM ve Teknopark Genel Müdürü Barış KOCABIYIK'ın da katıldığı sunumla başladı. Sunumun ardından TİM-TEB Girişim Evi ve Trakya Teknopark'ta faaliyet gösteren firmalar ziyaret edilerek bölgede yürütülen projeler hakkında bilgiler alındı.

Devamı İçin Tıklayınız

KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU KM TEKSTİL FİRMASINI ZİYARET ETTİ

27 Ağustos 2019 tarihinde KM Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ziyaret edilmiş ve firmaya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri, Trakya Teknopark ve Ar-Ge Merkezleri tanıtımı ile KÜSİ Tez Havuzu hakkında bilgi aktarılmış olup, firmanın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

Şirket Yetkilileri ile yapılan görüşmeye; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık katılım göstermiştir.

... Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...