İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU KİLİM GROUP’U ZİYARET ETTİ.

03 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen ziyaretimize; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Yılmaz Çan, Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık katılım göstermiştir.

Firmanın yöneticileri ile yapılan görüşmelerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri ile Ar-Ge Merkezleri konusunda bilgi aktarılmış olup, firmanın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleşmiştir.

 

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona ermiştir.

Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU ARİŞ FİRMASI TRAKYA KALKINMA AJANSI EDİRNE YATIRIM OFİSİNDE ZİYARET EDİLDİ.

04 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen ziyaretimize; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık, Trakya Kalkınma Ajansı YDO Koordinatör Vekili Bahar Manav ve Uzman Mustafa Türkarslan katılım göstermiştir.

Firmanın yöneticileri ile yapılan görüşmelerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri ile Ar-Ge Merkezleri, Trakya Kalkınma Ajansı destekleri konusunda bilgi aktarılmış olup, firmanın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleşmiştir.

 

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona ermiştir.

... Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU BÖLGEDEKİ İLK KURULAN ÖZTÜRKLER YEM AR-GE MERKEZİ’Nİ OFİSİNİ ZİYARET ETTİ.

12 Ocak 2018 tarihinde Edirne İl KÜSİ Alt Çalışma Grubu Öztürkler Group’u kurduğu Öztürkler Yem Ar-Ge Merkezi’ni ziyaret etti. KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık katılım göstermiştir.

 

Türkiye’nin 752’ci ve bölgede ilk kurulan Ar-Ge Merkezi olan Öztürkler Yem Ar-Ge Merkezi  yöneticileri ile yapılan görüşmelerde Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleşmiştir.

 

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona ermiştir.

... Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU, KİLİM GROUP İLE BİRLİKTE HARPUT TEKSTİL VE AKBAŞLAR TEKSTİLİ ZİYARET ETTİ.

23 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen ziyaretimize; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Edirne İl Müdürü Salih Akbulut ve Kilim Group Yetkilileri katılım göstermiştir.

Firmanın yöneticileri ile yapılan görüşmelerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri ile Ar-Ge Merkezleri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. Firmanın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleşmiştir.

 

Ziyaret fotoğraf çekiminin ardından sona ermiştir.

Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...