İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU EDİRNE BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

12 Ekim  2017 tarihinde Edirne Belediyesi ziyaret edildi. Belediye Başkanı Recep Gürkan ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

Devamı İçin Tıklayınız

ÖZEL EDİRNE BEYKENT KOLEJİ TRAKYA TEKNOPARK'I ve TİM-TEB GİRİŞİM EVİNİ ZİYARET ETTİ.

10 Ekim 2017 tarihinde Özel Edirne Beykent Koleji Öğrencileri Trakya Teknopark ve Tim-Teb Girişim Evini ziyaret etti.

Tim-Teb Girişim Evi'nin sunumuyla başlayan program Trakya Teknopark'ın sunumuyla devam etti. Sunumlarda öğrencilere öncülük edebilecek proje örneklerinden bahsedildi. Trakya Teknopark'ta faaliyet gösteren firmaların personelleri yürütmekte oldukları projeleri öğrencilere anlattı.

Ziyaret fotoğraf çekmiyle son buldu.

Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU TMMOB MAKİNA MÜHENDİSLERİ ODASI EDİRNE ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

2 Ekim  2017 tarihinde STK bilgilendirme kapsamında TMMOB   Makine Mühendisleri Odası Edirne Şubesi ziyaret edildi. Kurum yetkilileri  ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU TMMOB EDİRNE İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI VE ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI’NI ZİYARET ETTİ.

27 Eylül 2017 tarihinde STK bilgilendirme kapsamında TMMOB  Edirne İnşaat Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası ziyaret edildi. Kurum yetkilileri  ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

 

Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...