KAMU ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ PORTALI (KÜSİP) TANITIM TOPLANTISINA BÜYÜK İLGİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından oluşturulan kamu sanayi iş birliğini daha etkin hale getirmeyi hedefleyen Kamu Üniversite Sanayi İş Birliği Portalı Tanıtım Toplantısı 14 Kasım 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, dekanlar, müdürler, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan KÜSİP İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, 2015 yılında ilk defa ortaya çıkan kamu-sanayi ... Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

13 Kasım 2017 tarihinde bilgilendirme kapsamında Trakya Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi ziyaret edildi. Fakülte Dekan V. Prof. Dr. Ayhan Gençler ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır. Ayrıca 14 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Portalı (KÜSİP) tanıtım toplantısının davetiyesini takdim etmişlerdir. 

... Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ VE SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ’NÜ ZİYARET ETTİ.

13 Kasım 2017 tarihinde bilgilendirme kapsamında Trakya Üniversitesi Fen Bilimleri Ve Sosyal Bilimler Enstitüsü ziyaret edildi. Fen Bilimleri Enstitü Müdür V. Prof. Dr. Murat Yurtcan ve Sosyal Bilimler Enstitü Müdür V. Yrd. Doç. Dr. Levent Doğan ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır. Ayrıca 14 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan Kamu Üniversite ... Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU EDİRNE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

10 Kasım 2017 tarihinde bilgilendirme kapsamında Edirne Organize Sanayi Bölgesi ziyaret edildi. Bölge Müdürü M. Murat Ilıcak ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır. Ayrıca bölgedeki firmalara iletilmek üzere 14 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Portalı (KÜSİP) tanıtım toplantısının davetiyelerini takdim etmişlerdir. 

Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...