KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU KM TEKSTİL FİRMASINI ZİYARET ETTİ

27 Ağustos 2019 tarihinde KM Tekstil Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ziyaret edilmiş ve firmaya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri, Trakya Teknopark ve Ar-Ge Merkezleri tanıtımı ile KÜSİ Tez Havuzu hakkında bilgi aktarılmış olup, firmanın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

Şirket Yetkilileri ile yapılan görüşmeye; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin, Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık katılım göstermiştir.

... Devamı İçin Tıklayınız

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI AR-GE TEŞVİKLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ZİYARETİ

29-30 Temmuz 2019 tarihlerinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürlüğü’nden Sanayi ve Teknoloji Uzmanı Yunus ÖZMODANLI ile Tekniker Aygen SAĞLICAN Edirne Teknoloji Geliştirme Bölgesine ziyarette bulunmuşlardır. Ziyaret, Trakya Teknopark Yönetici A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan ERDEM, Trakya Teknopark Genel Müdür Barış KOCABIYIK ve Teknopark Personellerinin katılımıyla Trakya Teknopark Yönetici A.Ş.’nin 2019 yılı çalışmaları üzerine bir görüşme ile başlamıştır. Ardından Teknoparkta faaliyet gösteren firmaların ziyareti ve fikir alışverişi görüşmeleri yapılmıştır. Trakya Teknopark Yönetici A.Ş. 2. Bölgesi ve Trakya Ünive... Devamı İçin Tıklayınız

İPEKYOL EDİRNE FİRMASI TRAKYA TEKNOPARK’I ZİYARET ETTİ

01 Ağustos 2019 tarihinde İpekyol Edirne firmasının yaptığı ziyarette; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri ile Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri, Ar-Ge Destek Programları, KÜSİP konusunda bilgi aktarılmış olup, firmanın talepleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliğini geliştirecek hususlar üzerine görüşmeler gerçekleştirilmiştir.

Fabrika Müdürü İlker Ayverdi ile yapılan görüşmeye; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık katılım göstermiştir.

 

Devamı İçin Tıklayınız

KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU ve AKADEMİSYENLER TURKCELL GLOBAL BİLGİ FİRMASINI ZİYARET ETTİ

31 Temmuz 2019 tarihinde Turkcell Global Bilgi firması ziyaret edilmiş ve firma ile yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Edirne Lokasyon Müdürü Harun Eren ile yapılan görüşmeye; KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Trakya Üniversitesi İpsala MYO Müdürü ve MEYOK Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Hayati Arda, Trakya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden Dr. Öğr. Üyesi Aydın Carus ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık katılım göstermiştir.

 

 

... Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...