Trakya Teknopark TİM İnovasyon Haftasında

Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM) tarafından bu yıl 8. etkinliği düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftasına Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU ve Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÖZDEMİR katılım gösterdi. 

 

6 Ocak Pazartesi günü Four Seasons Hotel İstanbul’da gerçekleşen etkinliğe; inovasyon ve teknoloji alanında lider isimler, iş insanları, araştırmacı - akademisyenler, üniversite rektörleri ve Teknopark genel müdürlerlerinin katılım gösterip bir araya geldiği etkinlikte inovasyon odaklı yuvarlak masa toplantısı ger... Devamı İçin Tıklayınız

Trakya Teknopark İkili İş Birliği Görüşmeleri Düzenlendi

25 Aralık 2019 tarihinde Trakya Üniversitesi Rektörü ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÖZDEMİR, Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Doç. Dr. Oğuzhan ERDEM Teknopark Yönetim Kurulu üyeleri Doç. Dr. Murat TÜRKYILMAZ, Prof. Dr. Yalçın Kaya, KOSGEB Uzmanı Tarık ALTUNTAŞ, Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet ATAKİŞİ, Trakya Üniversitesi SKS Başkanı Burak İŞÇİMEN, TTM Müdür Yardımcısı Serdar ÖZER, Firması olan Dr. Öğr. Üyesi Necmi BEŞER, Prof. Dr. Ali YILMAZ, Arş. Gör. Dr. Gürkan İRSEL ve Edirne Ticar... Devamı İçin Tıklayınız

7.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen 7.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni'ne Trakya Teknopark'ı temsilen Genel Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Özgür ÖZDEMİR katılım göstermiştir.

Devamı İçin Tıklayınız

Trakya Teknopark, İTÜ Arı Teknokent'i Ziyaret Etti.

15.11.2019 tarihinde İTÜ ARI Teknokent'in işleyişle ilgili departman direktörleriyle görüşmeler yapılmış. Ortak projeler ve ikili işbirlikleri ile ilgili bilgiler alınmıştır.

Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...