6 – 9 ARALIK 2017 TARİHLERİNDE DÜZENLENEN TÜRKİYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASINA, TRAKYA TEKNOPARK KATILDI.

6 - 9 Aralık 2017 tarihleri arasında TİM tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlik bu yıl, inovasyon ve girişimcilik dünyasının tüm renklerini bir araya getirmeye devam ediyor.

 Trakya Teknopark Girişimcilik Uzman Yardımcısı Ufuk Duymaz ve Trakya Teknopark’ta faaliyet gösteren firmalar  etkinlikte yer alarak, Trakya Teknopark standında katılımcıların sorularını yanıtlamaya devam ediyor.

Devamı İçin Tıklayınız

KOSGEB TRAKYA TEKNOPARK FİRMALARINA KOBİ TEKNOYATIRIM PROGRAM DESTEĞİNİ TANITTI.

06 Aralık 2017 tarihinde KOSGEB Edirne İl Müdürü Veysel Vural tarafından Trakya Teknopark Konferans Salonunda “KOSGEB – KOBİ TEKNOYATIRIM Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı” faaliyet gösteren Ar-Ge firmalarına tanıtımı yapıldı. Programın amacı, gerekçesi, kapsamı ve destek oranları konusunda detaylı bilgi verildi. 

Toplantı soru cevap ardından son buldu. 

Devamı İçin Tıklayınız

KAMU ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ PORTALI (KÜSİP) TANITIM TOPLANTISINA BÜYÜK İLGİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından oluşturulan kamu sanayi iş birliğini daha etkin hale getirmeyi hedefleyen Kamu Üniversite Sanayi İş Birliği Portalı Tanıtım Toplantısı 14 Kasım 2017 tarihinde Balkan Kongre Merkezi Senato Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mümin Şahin, dekanlar, müdürler, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut, ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan KÜSİP İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, 2015 yılında ilk defa ortaya çıkan kamu-sanayi ... Devamı İçin Tıklayınız

İL KÜSİ ÇALIŞMA GRUBU TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

13 Kasım 2017 tarihinde bilgilendirme kapsamında Trakya Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi ziyaret edildi. Fakülte Dekan V. Prof. Dr. Ayhan Gençler ile yapılan görüşmede, KÜSİ İl Temsilcisi ve Trakya Teknopark Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Erdem, Bilim Sanayi ve Teknoloji Edirne İl Müdürü Salih AKBULUT ve Şube Müdürü Mustafa Şahin ile Trakya Teknopark Genel Müdürü Barış Kocabıyık KÜSİ faaliyetleri kapsamındaki  çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır. Ayrıca 14 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği Portalı (KÜSİP) tanıtım toplantısının davetiyesini takdim etmişlerdir. 

... Devamı İçin Tıklayınız
 1 2 3 4 5 6 7  ...