BOER Bilişim San. ve Tic. A. Ş.
BOER Bilişim San. ve Tic. A. Ş.
 

BOER; OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama) teknolojilerinin en yaygın uygulamaları olan Barkod ve RFID çözümleri alanında fark yaratan ürün ve projeler sunmaktadır. Benimsemiş olduğu sorumluluk ilkeleri, yaygın bayi ağı ve 18 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün önde gelen firmaları arasındadır. 

Sunduğu çözümleri ve iş ortaklarına katma değer sağlayan çalışma şekli ile BOER, sektörün lider firmalarının en çok tercih ettiği çözüm ortaklarından biridir. Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren BOER; donanım, yazılım ve teknik servis hizmetini bir arada sunmaktadır. BOER; OT/VT sektörünün öncü entegratörü olarak çalışmalarına yön verirken, sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım grubu ve ürün yönetimi ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir. 

Yazılım çözümleri arasında "Bitki Koruma Ürünleri Takip Sistemi", "Ürün Kimliklendirme ve Takip Sistemi", sağlık sektörü için geliştirilen "İlaç Takip Sistemi Uygulamaları", ERP ve muhasebe sistemleri (SAP, Axapta, Workcube, Netsis, Nebim, Logo, Mikro vs) ile entegre çalışan kurumsal mobilitenin "butik" uygulamaları yer almaktadır