Cosmos Proje Yazılım Eğitim Limited Şirketi
Cosmos Proje Yazılım Eğitim Limited Şirketi
 

Cosmos, yaşadığımız dijital çağın gerekliliklerinin farkında olan ve bu farkındalıkla bulunduğu çağa uygun işler yapan bir proje, yazılım ve eğitim şirketidir.

Cosmos olarak; markaların, müşteriler ile ortak bir teknoloji tabanında daha sağlam bir iletişim kurmasına aracı olmaktayız.

“Cosmos, markaları değişime ve geleceğe hazırlar.” mottosuyla çıktığımız bu yolda önce yerelde marka – müşteri entegrasyonunu sağlamak sonrasında ise bu işbirliğini uluslararası boyuta taşımak en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Cosmos’da eksikliğini hissettiğiniz alanda eğitim alabilir, aldığınız eğitimle iş fikrinizi projeleştirebilir ve projenizi bir yazılım aracılığıyla dijitale taşıyabilirsiniz.

Peki Cosmos bu alanlarda size ne sağlıyor? Eğitim alanında hem gastronomik hem mesleki alanlarda uzman eğitmenlerimizle sizlere son derece profesyonel hizmet sağlıyoruz. Proje alanında sizlere sağladığımız danışmanlıklarla projeleriniz daha profesyonelce hazırlanır ve yazılım alanında gerçekleştirdiğimiz hem proje bazlı hemde bireysel yazılım işleriyle sizi oldukça ön plana çıkartacak tasarımlar ve yazılımlar gerçekleştiriyoruz. 

- Sektör : Proje, Yazılım, Eğitim
- Çalışan Sayısı : 11
- Ofis No : 37

https://www.cosmosegitim.com
info@cosmosegitim.com
05303042807