DDI Teknoloji ve Bilişim Çözümleri Araştırma Geliştirme Hizmetleri Ltd. Şti
DDI Teknoloji ve Bilişim Çözümleri Araştırma Geliştirme Hizmetleri Ltd. Şti
 

2003 yılında İstanbul merkezli küçük bir organizasyon olarak kurulan DDI Teknoloji, 8 yıl gibi kısa bir sürede kurumsal mimarisini tamamlamış, Türkiye’de 3 ayrı noktada organizasyonu bulunan yaklaşık 100 çalışanı ve konusunda uzman idari ve mühendis kadroları ile Türkiye’nin en büyük şirket ve kurumlarına hizmet eden bir teknoloji kuruşu haline dönüşmüştür. Merkez ofisin ardından, 2013 yılında Ankara ve 2014 Mart ayında Trakya Üniversitesi Teknopark ofisleri hizmete açılmıştır. Şirket tarafından; 2011 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi, 2012 Nisan’da EBYS için TS 13298 ve 2015 Ocak’ta ISO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikaları alınmıştır. DDI Teknoloji kurulduğu günden bu yana farklı sektörlerde onlarca başarılı ECM ve BPM projesi gerçekleştirmiştir.

DDI Teknoloji Trakya Teknopark ofisi, şirketin Ar-Ge faaliyetlerini yürütmektedir. Bu birim, yaptığı Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte aktif olarak proje üretmekte ve yapay öğrenme yöntemleriyle yazılımlar geliştirmektedir. Ar-Ge birimimiz tarafından, “Yapay Öğrenme Tekniklerini Kullanarak Web Tabanlı Bir İçerik Tarama ve Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi” isimli proje ile Bilgi ve Belge Yönetimi konusunda insan emeğini azaltan, ayrıca zaman ve ekonomik açıdan maliyetleri en aza indirgemeyi amaçlayan yerli bir yazılım geliştirilmiştir. Başarıyla tamamlanan bu proje, TÜBİTAK tarafından 1507 – TÜBİTAK Kobi Ar-Ge Başlangıç Destek Programı ile de desteklenmiştir.

Başlıca Çözüm Alanlarımız: Servis Büro Süreçleri (Tarama, Veri Girişi), Image/Data Capture (Web-Mobile), Kurumsal İçerik ve Arşiv Yönetimi, Elektronik Belge Yönetimi, Medya Yönetimi, Süreç Modelleme ve Süreç Yönetim Çözümleri, Fiziki Arşiv Yönetimi

Adaptif Aktif Öğrenme Algoritmalarıyla Desteklenmiş Uçtan Uca Bir İçerik Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi

ABBA Bee (e-Kaşif Yazılım Sistemi)