Dynamics Bulut Çözümü 6GEN Global Danışmanlık Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Dynamics Bulut Çözümü 6GEN Global Danışmanlık Yazılım Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
 

2007 yılında kurulan 6 Gen, Microsoft Dynamics çözümleri üzerinde danışmanlık, eğitim, uygulama ve uyarlama hizmetleri vermektedir. Tüm deneyimimizi sektörel çözümler ve “İş Zekası” çözümleri ile kurumsal süreçlerinizin verimliliğini arttırmak için kullanıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir

Tüm müşterilerini birer uzun yol arkadaşı ve iş ortağı olarak tanımlayan ve her zaman “Müşteri Memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke ediniriz. 6 Gen, ihtiyaç analizlerinin ardından, tecrübesini sektörle ilgili en iyi uygulamalar ile harmanlayarak, müşterilerine özgün ve katma değer yaratan çözümler üretir.

Sonuç Odaklı Çalışırız

Bizimle yola çıktığınızda, karşınızda hedefe ulaşabilmek için var gücüyle ve heyecanla çalışan profesyonel bir ekip bulacaksınız. İstediğiniz sonuçları elde etmeniz kadar, bu sonuçlara ulaşırken sizinle kuracağımız uzun soluklu ilişkiler de bizim en önemli önceliklerimizdendir.

Vizyonumuz

Türkiye’de ve dünyada en müşteri odaklı ve en üretken çözümleri sunarak müşterilerimize uzun vadeli ve kalıcı yüksek katma değer yaratmaktır.

Misyonumuz

Farklı sektördeki müşterilerimizin özgün iş ihtiyaçlarını derinlemesine analiz ederek geliştirdiğimiz çözümlerle, müşterilerimizin segmentlerinde en iyi yönetilen ve en üretken şirketler haline gelmesini sağlamak, insanların iş yaşamlarını kolaylaştırmaktır