Freightest Bilişim Teknolojileri Ltd.şti
Freightest Bilişim Teknolojileri Ltd.şti
 

 

Lojistik ve Dış Ticaret süreçleri, birçok aktörün dahil olmasıyla birlikte karmaşık ve geleneksel yöntemlerle yürütülen süreçlerdir.

Freightest olarak sektördeki rekabet gücünü arttırmayı ilke edinen yüksek performanslı lojistik hizmetleriile hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı çözümleri ile sektörde birçok aktörün dahil olduğu bir ekosistem oluşturma hedefinde uçtan uca bir hizmet sunarak bu yolda bulunduğumuz çağa uygun olarak Lojistik ve Dış Ticaret sektörünün dijital dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Halen daha konvensiyonel yöntemlerle yürütülen lojistik faaliyetleri; teklif alma ve operasyonel verimsizliklere sebep olarak zaman ve maliyet kayıplarına yol açmaktadır.

Freightest, lojistik firmaları için yüksek maliyetler olmadan müşteriye kolay ulaşabilme imkânı sağlarken; dış ticaret firmaları için tekliflerini kolaylıkla karşılaştırabildikleri alternatif bir satış platformu olarak çözüm sunmaktadır.

 

Firmaların navlun tekliflerine erişim ve değerlendirme sürelerini günlerden saniyelere düşürürken;anında fiyat karşılaştırması yapabileceği, tüm yüklemelerini ve navlun tekliflerini tek bir platformdan takip edebilme imkânısağlamaktadır. Hava, kara ve deniz olarak tüm taşıma seçeneklerinde navlun teklifi alabilmenin yanı sıra, yük takibi ve operasyonel tüm süreçlerini yönetebildikleri bir hizmet sunarak tüm paydaşlarına fayda sağlayan şeffaf, güvenilir ve stratejik bir çözüm ortağı olmaktadır.