NEOSİNERJİ Bilgi Teknolojileri A.Ş.
NEOSİNERJİ Bilgi Teknolojileri A.Ş.
 

NeoOnline Sigortacılık Portalı:   Bulut Bilişim Teknolojisi ile Microsoft Azure  Platformu’nda geliştirilmiş olan, sigorta Şirketleri ve aracı kurumları olan acente ve brokerlere uçtan uca çözüm sunan bir Online Sigortacılık Portal uygulamasıdır. Hem B2B, hem de B2C çalışabilmektedir. Daha açık ifade ile, sigorta acenteleri çalışmakta olduğu tüm Sigorta Şirketleri’nin sistemlerine her türlü akıllı mobil cihazdan (telefon, pad, dizüstü bilgisayar v.s.) online bağlanarak karşılaştırmalı sigorta teklif almalarını ve poliçe düzenlemelerini sağlamakta ve her türlü sigortacılık işlemlerini portal üzerinden yapabilmektedir. Bu hizmeti isterler ise web üzerinden müşterilerine açarak online sigorta satın almalarını ve vadesi gelen poliçelerini yenilemelerini ödeme yapmalarını sağlayabilirler.

Uygulama aynı zamanda, Sigorta şirketlerinin sistemlerini web’e açan bir önyüz olarak da çalışarak acentelerinin her türlü akıllı mobil cihazdan çok hızlı sigorta teklifi ve poliçe düzenlemelerini sağlamaktadır.

Uygulama 2048 bit şifreleme ve veri güvenliği konusundaki güvenlik kalkanları ile de acenteler için son derece güvenilir bir alt yapı oluşturmaktadır. Poliçe, tahsilat, hasar ve görev takibi, ön muhasebe sistemi, akıllı harita entegrasyonlu raporlama, CRM, müşteri doküman yönetimi, çapraz satış, akıllı yenileme sistemlerinin yanı sıra yaygın resmi muhasebe sistemlerine de veri aktarımı ve entegrasyonu sağlamaktadır.