PARGE Yazılım Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi
PARGE Yazılım Danışmanlık Ticaret Anonim Şirketi
 

 

Kurumsal Kaynak Planlama Yazılımı alanında 15 yılın üzerinde deneyimi bulunan Pargesoft, Microsoft’un Kurumsal Kaynak Planlama yazılımları pazarına girdiği tarihten (2002 yılı) bu yana Microsoft Dynamics ERP yazılımlarının geliştirilmesinde aktif olarak görev alan bir ekip tarafından kurulmuştur. Pargesoft aynı zamanda,

  • Türkiye ve yurtdışında çok sayıda Microsoft Dynamics AX ve NAV implementasyonu gerçekleştirmiş;
  • Dynamics ERP’lerinin merkezde yer aldığı “Microsoft .Net” teknolojisi ile geliştirilmiş çok sayıda B2B ve B2C portalı uygulamasına imza atmış.
  • Hizmet Sektörü Yönetimi, Madencilik Yönetimi, Üretim Optimizasyonu, Bordro Yönetimi , Ödeme Planı Yönetimi vb. çok sayıda Microsoft Dynamics add-on çözümü Microsoft tarafından tescillenmiş
  • Başarısız ERP projelerinin yeniden ele alınması ve düzeltilmesi konusunda önemli bir deneyime sahip,
  • Microsoft Sharepoint vb. iş süreci platformları ile Microsoft ERP’lerinin bütünleştirildiği entegrasyon projelerini başarıyla hayata geçirmiş

Microsoft Çözüm Ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Son yıllarda yaşanan kriz ortamına rağmen büyümekte olan PargeSoft, kendini yazılım ihracatı yapmaya odaklamış vizyonu ile müşteri beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerde deneyimli personelinin yarıdan fazlasının firmadaki görev süresi ortalama 6 yıldan fazla olup, firma personel istihdamında ağırlığı satış sonrası hizmetler ve eğitim üzerinde yoğunlaştırmıştır.

Yaklaşık 150 müşterisinde gerçekleştirdiği başarılı ERP projelerinde uluslararası başarılar elde eden firmamız,  Total, GFK, Do&Co,G4S, Honda Trading, IKEA, MCT, Adecco, BodyCote, TEB Arval, Nunhems, Houghton Kimya, Renault Trucks, Simge Antalis, Intermil, Sumitomo gibi küresel firmalarda ERP projelerini başarılı şekilde tamamlamıştır. Ayrıca G4S ERP Projesiyle dünya genelinde bir başarı hikayesi yakalayan PargeSoft, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV ERP ve Microsoft Dynamics CRM yazılımlarının çözüm ortaklığını yapmaktadır.

2011 yılında İlk 500 Bilişim Şirketi araştırmasında 366. sırada yer alarak ERP alanında gösterdiği başarılı iş grafiğini tescillemiştir.Microsoft'un her nermae dünya genelindeki iş ortakları arasında yüksek performansı gösterip %5’lik dilime giren iş ortaklarına verilmekte olan Microsoft President Club for Dynamics ödülü, sürekli müşteri memnuniyeti, yenilikçi iş çözümleri, artan satış performansı ve sürdürülebilir iş modelleri sayesinde elde ettiği başarılar ile 2014 ve 2015 yılında Pargesoft’a verilmiştir.

Firmamız ayrıca, Microsoft Türkiye, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödülllerinden Yılın Microsoft Dynamics İş Ortağı (ERP) dalında, satış, büyüme, çözüm geliştirme ve müşteri memnuniyeti performansı ile 2014 ve 2015 yıllarında yılın iş ortağı seçilmiştir.