ASPİLSAN Enerji, Trakya Teknopark'ta!
 

Sivil ve askeri her türlü el/sırt telsizlerine, savaş araç gereçlerine, uçak ve helikopterlere ait aküler üretebilen ve hizmet alanları arasında; güneş, ısıl, yakıt pili, yenilenebilir enerji, enerji depolama sistemleri, şarj cihazları, pil/batarya laboratuar test sistemleri, nikel kadmiyum komple uçak akü ve hücreleri bulunan ASPİLSAN Enerji Trakya Teknopark’ta!

ASPİLSAN Yönetim Kurulu Başkanvekili Mustafa Ongun YALÇIN, ASPİLSAN Genel Müdürü Ferhat ÖZSOY, Plan Proje Yönetim Müdürü Evren BITIL, İstanbul Ar-ge Müdürü Emre ATA, Proje Yöneticisi Mustafa YEMLİHALIOĞLU ve Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat TÜRKYILMAZ tarafından Trakya Teknopark’a yapılan ziyarette, Trakya Teknopark Genel Müdürü Dr. Özgür ÖZDEMİR ile teknoparkın ve bünyesinde faaliyet göstermekte olan firmaların işleyişi hakkında, ASPİLSAN Enerji ve Trakya Teknopark arasındaki çeşitli projeler ve iş birlikleri konularında fikir alışverişi yapıldı.

Alanında Türkiye’nin öncüsü olmak ve dünyanın ilk 250 firması arasında yer almayı vizyon edinmiş ASPİLSAN Enerji’yi aramızda görmekten mutluluk duyuyor ve Trakya Teknopark’a hoş geldiniz diyoruz!